Ronald Koopmans, Lucas Joling, Konrad Blauw , Robin Hatzmann, Nathan aan het Rot, Pascal Hatzmann, Henry Koers, Timo Stegman, Matthieu Bel, Gijs van Aken, Tom Koerts, Michel Smidt, Marko Bultstra, Joost Boerma.

Vertrek 12.30 uur.

Trainer: Marcel Schuur.

Grensrechter: Frank Bultstra.

Leider: Arno Westerhof.

De spelers voor zondag 14 Mei

W Flokstra, S Trul, A Boer, Mischa Vredeveld, G Bosma, P Moes, J Koers, J Gerding, R Wever, S Gryglicki, T Holst, R Moes, K  vd Born, R van Stein en R Vredeveld

Vertrek 10:30 uur

Aanvang wedstrijd 12:00 uur

De spelers voor Zondag 14 Mei:

M v Aken, F Dekker, G Dijkstra, T Giateli, R Hindriks, C Hummel, J Klokker, J Koenrades,

R Koenrades, P Mast, G aan het Rot, J Sipma, R Trul, A Vredeveld, R Zoer.

Wassen: J Sipma.

Vertrek: 09.00 uur.    

Aanvang: 10.00 uur>

De spelers voor donderdagavond 11 Mei

W Flokstra, S Trul, M Boerma, A Boer, G Bosma, J Offerein, J Koers, R Wever, S Gryglicki, Mischa Vredeveld, Remmelt Hatzmann, J Gerding, T Holst, R Koopmans en R Moes.

 

Vertrek : 18:00 uur

Aanvang wedstrijd 19:00 uur

Matthijs Pieters, Lucas Joling, Marc Boerma, Robin Hatzmann, Nathan aan het Rot, Sebastiaan Gryglicki, Job van Aken, Gerrit Bosma, Tom Koerts, Michel Smidt, Marko Bultstra, Joost Boerma.

Aanwezig: 13.00 uur.

Trainer: Marcel Schuur.

Grensrechter: Cor Boerma.

Leider: Frank Bultstra en Arno Westerhof.

De wedstrijd voor zondag 7 mei is afgelast

Deze wedstrijd wordt ingehaald op donderdagavond 18 Mei  aanvang 19:30 uur

De spelers voor zondag 7 mei:

M v Aken, F Dekker, C Hummel, J Klokker, J Koenrades, R Koenrades,

P Mast, G aan het Rot, R Trul, A Vredeveld, R Zoer.

Wassen: J Klokker.

Vertrek: 09.00 uur.              Aanvang: 10.00 uur.

 

Nog één maand en dan begint de 33e editie van het straten volleybal toernooi in Hoogersmilde. Het toernooi gaat plaatsvinden in week 23 op 6,7,8 en 9 juni 2017.

Inmiddels zijn de contactpersonen van de straten weer benaderd, deze zijn te vinden op de site van SVHoogersmilde onder het onderdeel van volleybal. U kunt contact opnemen met de contactpersoon van de straat waarin u mee wilt spelen. Dat kunt u doen door te klikken op ‘contact met contactpersonen’ en vervolgens de straat van u keuze te kiezen Helaas zijn er nog niet voor alle straten contactpersonen, is er van u straat geen contactpersoon en u wilt wel graag meedoen schrijf u dan in via het op de site te vinden inschrijfformulier. Ook kunt u dit jaar weer deelnemen met een mixteam, 6 juni is voor deze mixteams gereserveerd de teams kunt u ook opgeven via het op de site te vinden inschrijfformulier.

                                                         Inschrijven kan tot 13 mei 2017.

Er is ook een facebook pagina van het straatvolleybal, stratenvolleybal Hoogersmilde, hier wordt u ook op de hoogte gehouden van de laatste ontwikkelingen.

Heeft u verder nog vragen dan kunt u via ‘contact’op de site van SVHoogersmilde contact met het bestuur opnemen.

                                                                  Met vriendelijke groeten,

                                                                  Bestuur Straten Volleybal Hoogersmilde